KOMITECH spol. s.r.o.
volejte 777 995 551
VÝŠKOVÉ PRÁCE
Bezpečné teplo domova
Úvod  »  O nás

O nás

KOMITECH spol. s r.o.

Firma Komitech spol. s r.o. byla založena v roce 2003 jako dceřiná společnost stavební firmy STATUS stavební a.s., zaměřená výhradně na práci v oblasti komínů. Postupem času jsme rozšířili působnost i na prodej a instalaci krbových kamen, krbových vložek a jejich obestavbu. Prodej včetně ukázky vzorků jak komínů tak i kamen probíhá na prodejně v Pacově, Na Blatech 825, PSČ 395 01. Zde Vám zaměstnanci navrhnou komín nebo krbová kamna, případně krbovou obestavbu a zároveň si můžete jednotlivé systémy prohlédnout na vystavených vzorcích.

Hlavním zaměřením firmy bylo a stále je distribuce komínových systémů. V tomto směru působíme jako komínové centrum pro Vysočinu, část Jihočeského a Středočeského kraje. V těchto krajích značku prodáváme prostřednictvím našich "Obchodních partnerů", viz naši partneři.

Od roku 2005 firma provádí realizace komínů. Jedná se o stavbu nových komínů do novostaveb i do rekonstruovaných objektů, dále provádíme sanace stávajících komínů počínaje poradenstvím, přes kamerové prohlídky komínů, zvětšování průduchů frézováním, vložkování nerezovými komínovými vložkami pevnými (ČSN 17349) o síle 0,6mm - 1mm, nebo flexibilními vložkami (AISI 304) o síle 0,3mm pro spotřebiče na plyn a (AISI 316L B2) 0,4mm pro spotřebiče na tuhá paliva. Velkou míru uskutečněných realizací tvoří montáže nerezových třívrstvých komínů stavěných v intreiéru nebo exteriéru.

Provádíme montáže plastových komínových vložek pro kondenzační plynové kotle, montujeme ventilátory Exhausto, instalujeme jednovrstvé kouřovody Karl i vícevrstvé nerezové kouřovody.

Do bytových domů stavíme společné komínové systémy, do kterých můžeme připojit až 10 spotřebičů z různých bytových jednotek.

Od roku 2010 prodáváme krbová kamna a vložky značky DOVRE, ROMOTOP, HEIN a NORDICA. Postupně vybavujeme naši prodejnu vzorkovými kamny od těchto výrobců. Od roku 2012 máme na prodejně nainstalovaná funkční kachlová kamna firmy HEIN pro ukázku akumulace a hoření. Postupně doplňujeme sortiment o doplňky ke kamnům.

Nedílnou nabídkou naší firmy k prodeji krbových kamen je jejich doprava na místo určení, usazení a připojení na komín. Zároveň Vám prohlédneme komín a vystavíme revizní zprávu spalinové cesty, kterou jste povini provést při každé změně komína, spotřebiče, nebo kouřovodu. Tuto službu Vám jako jedinou spoplatníme částkou 1500,-Kč což je běžná cena za vystavení revizní zprávy, ostatní služby jsou součástí dodávky kamen.

Kouřovody Karl pro dopojování kamen máme skladem v průměru 120, 130, 150, 160, 180 a 200mm.

logo

NAŠE PRODUKTY
AKCE
Komín v kostce
EKO Univerzal SET
Nyní se zaváděcí slevou 10%
  • DRU 64 CB - černý lak