KOMITECH spol. s.r.o.
volejte 777 995 551
VÝŠKOVÉ PRÁCE
Bezpečné teplo domova
Úvod  »  Způsob vytápění  »  Služby zákazníkům

Služby zákazníkům

V rámci prodeje krbů a krbových kamen se snažíme jít jinou cestou než obchodní řetězce a krbařské prodejny, kteří lákají zákazníky na slevy a neřeší se zákazníkem jakým způsobem krbová kamna dopraví domů, nebo na staveniště. Zákazník většinou ani nepřemýšlí nad vlastní manipulaci po bytu s váhou přesahující 100kg, ale i 200kg, vybírá pouze z širokého sortimentu dané prodejny.

 

Naším hlavním cílem je zákazníkovi nabídnout výrobek, který bude v jeho prostředí funkční a nebude jej nijak omezovat při pobytu v místnosti. Za tímto účelem nabízíme konzultace přímo na stavbě nebo v obytném prostoru kam jste se rozhodli kamna pořídit.

 

Po výběru kamen a jejich zobchodování je třeba kamna také přepravit k Vám domů. Tuto službu zajišťujeme vlastní přepravou.

Zároveň naši zaměstnanci krbová kamna převezou pomocí manipulační techniky vhodné pro dané prostory, na určené místo, osadí je a připojí kouřovody do komína.

 

Před osazením kamen a zapojením je třeba provést prohlídku komína v jakém je stavu a případně nabídnout řešení jak odstranit závady na komínovém tělese. V neposlední řadě Vám napíšeme "Revizní zprávu spalinové cesty", kterou musíte udělat vždy když jakýmkoliv způsobem zasáhnete do její konstrukce (výměna komínové vložky, výměna kouřovodu, změna spotřebiče ...).

 

Ceník služeb:

Doprava spotřebiče 7,-Kč/km
Instalace spotřebiče 2500,-Kč
Vyčištění komína a následná prohlídka 400,-Kč
Revizní zpráva 1500,-Kč
vybourání sopouchu a zazdění komínové zděře 800,-Kč
Kouřovody Karl viz ceník
Nerezové kouřovody viz ceník

 

DOPRAVA DO 50km  - "ZDARMA"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceny služeb jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH je 15% včetně kemen.

 

 

 

 

 

 

Kouřovody Karl 2mm síla stěny, barva černá senotherm

 

Naší kvalifikovanou montáží získáváte několik výhod najednou. Tou nejzásadnější je nižší cena pořízeného zboží díky snížené sazbě DPH. V případě zakoupení kamen včetně montáže účtujeme 15% DPH, v případě samotného nákupu potom 21%. Zároveň máte také jistotu, že napojení na komín je dle platných předpisů a nečekají Vás tak nepříjemné komplikace při kolaudaci nebo případném šetření pojišťovny. Samozřejmě tak máte i jistotu, že můžete Vaše krbová kamna v klidu používat bez obav, že Vám neodborná montáž připraví nečekané a nebezpečné překvapení.

V rámci služby odborné montáže Vám nabídneme samozřejmě také dopravu na místo, kompletní kouřovody se zatěsněním, začištění sopouchu a případně i drobné zednické a kamnářské práce spojené s úpravou napojení do komína. Zajistíme kominické služby (pro revizi i povinné pravidelné čištění a kontroly), případně doporučíme dodavatele palivového dřeva.

 

NAŠE PRODUKTY
AKCE
Komín v kostce
EKO Univerzal SET
Nyní se zaváděcí slevou 10%
  • DRU 64 CB - černý lak